Fritz Lindström oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962), "Från söders höjder, Stockholm", signerad Fritz Lindström, daterad á tergo 1890, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 27,5x40 cm
Krackeleringar, vågiga partier
303684
2015-04-04