Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962), "Från söders höjder, Stockholm", signerad Fritz Lindström, daterad á tergo 1890, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 27,5x40 cm

Krackeleringar, vågiga partier

303684

2015-04-04