Potpurrirurna Rosenthal
Closed
2015-04-04
303774
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
POTPURRIURNA, 1900-talets mitt, Rosenthal, empirestil, dekor med rosor, förgylld, hänklar i vriden form, höjd 54 cm