Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YTTERFODER, för väggupphängning, 1900-tal, koppar, med insats, punsad dekor av växtornament, godronnerad underdel, ca 35x41 cm
Bruksslitage, anlöpningar
303779
2015-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här