Väggappliqer rokokostil

Väggappliqer rokokostil
Väggappliqer rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGAPPLIQUÉER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, för två ljus vardera, bronserad dekor av bl a rosett, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

303788

2015-04-04