Elsa Beskow

Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELSA BESKOW (1874-1953), Stilleben, signerad E Beskow, olja på duk, 42 x 48 cm

Smärre dukskador, vågig duk

303820

2015-04-04