Hildegard Zoir akvarell

Hildegard Zoir akvarell
Hildegard Zoir akvarell
Hildegard Zoir akvarell
Hildegard Zoir akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HILDEGARD ZOIR (1876-1935): Landskap, signerad och daterad Hildegard Zoir 1913, akvarell, ca 43 x 51 cm

303821

2015-04-05