Fat bär märkning Jouant

Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant
Fat bär märkning Jouant

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, med handtag, 1900-talets första hälft, bär märkning Jouant, grönpatinerad och bronserad metall, med dekor av sagoväsen med fjärliar, längd ca 43 cm

Ytslitage

303829

2015-04-05