Fredrik Isberg 10 samramade akvareller

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

FREDRIK ISBERG (1846-1909): (10) Stockholmsmotiv, samtliga signerade och betitlade, akvarell, ca 10x15,5 cm vardera, samramade, ramens yttermått 68x79 cm, inramningen utförd av Hultbergs eftr.

Kuntoraportti

303833

Päivämäärä:

2015-04-07