Fredrik Isberg 10 samramade akvareller
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
FREDRIK ISBERG (1846-1909): (10) Stockholmsmotiv - Södermalm, samtliga signerade och betitlade, akvarell, ca 10x15,5 cm vardera, samramade, ramens yttermått 68x79 cm, inramningen utförd av Hultbergs eftr.
303834
2015-04-07