Carl Johan Granberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

CARL JOHAN GRANBERG (1853-1916): Sydländskt interiör med kvinnor och barn, signerad CJ Granberg, olja på duk ca 73x54 cm

Krackelerad, dukskador

303837

2015-04-05