Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
CARL JOHAN GRANBERG (1853-1916): Sydländskt interiör med kvinnor och barn, signerad CJ Granberg, olja på duk ca 73x54 cm
Krackelerad, dukskador
303837
2015-04-05