Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, , för 5 lampor vardera, förgylld gulmetall, höjd 50 cm
Slitage och skador
303840
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här