Väggappliquer 1 par

Väggappliquer 1 par
Väggappliquer 1 par
Väggappliquer 1 par
Väggappliquer 1 par

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, , för 5 lampor vardera, förgylld gulmetall, höjd 50 cm

Slitage och skador

303840

2015-04-05