Allan Österlind akvarell
2015-04-05
303841
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Sydländsk kvinna , signerad Österlind, akvarell, ca 67x50 cm