Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
J ALBRECHT WOLLIN (1900-tal), bergslandskap med figurer, signerad J Albrecht. Wollin, olja på duk, 60 x 84 cm
Duklagningar
303843
2015-04-05