Klubbat för:
1 000 SEK
2 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, sockel i alabaster, förgylld metall, dekor av sittande putto, total höjd ca 48 cm
Sockel med lagning o sprickor
303867
2015-04-05