Bordslampa Louis XV-stil

Bordslampa Louis XV-stil
Bordslampa Louis XV-stil
Bordslampa Louis XV-stil
Bordslampa Louis XV-stil
Bordslampa Louis XV-stil
Bordslampa Louis XV-stil

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, sockel i alabaster, förgylld metall, dekor av sittande putto, total höjd ca 48 cm

Sockel med lagning o sprickor

303867

2015-04-05