Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FIGURINGRUPP, 2-delad, 1900-tal, porslin, Volkstedt, i form av rokokosällskap i fyrspann, höjd 38, totallängd 95 cm
En häst lös, skador och lagningar, enstaka nagg
303886
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här