Figuringrupp Volkstedt

Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt
Figuringrupp Volkstedt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FIGURINGRUPP, 2-delad, 1900-tal, porslin, Volkstedt, i form av rokokosällskap i fyrspann, höjd 38, totallängd 95 cm

En häst lös, skador och lagningar, enstaka nagg

303886

2015-04-05