Bodil Kjaer
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BODIL KJAER, soffbord, E. Pedersen & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, underrede i rostfritt stål, etikettmärkt Made in Denmark by E. Pedersen & Søn, höjd 46, 180x64 cm
Etiketten skadad, slitage
303888
2015-04-13