Bodil Kjaer
Valmis
2015-04-13
303888
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
BODIL KJAER, soffbord, E. Pedersen & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, underrede i rostfritt stål, etikettmärkt Made in Denmark by E. Pedersen & Søn, höjd 46, 180x64 cm
Etiketten skadad, slitage