Bodil Kjaer

Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer
Bodil Kjaer

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BODIL KJAER, soffbord, E. Pedersen & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, underrede i rostfritt stål, etikettmärkt Made in Denmark by E. Pedersen & Søn, höjd 46, 180x64 cm

Etiketten skadad, slitage

303888

2015-04-13