Josef Frank akvarell

Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 500 SEK

JOSEF FRANK (1885-1967), Blomsterstilleben, utsikt från konstnärens hem på Rindögatan, Akvarell på papper, 62 x 45,5 cm
Proveniens: Konstnärens arvingar

303898

2015-04-15