Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÅTPROPELLRAR, 4 st, 1900-tal, 2-och trebladiga, i brons,monterade på träplattor, diameter 31-38 cm
slitage
303899
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här