Propellrar

Propellrar
Propellrar
Propellrar
Propellrar
Propellrar
Propellrar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÅTPROPELLRAR, 4 st, 1900-tal, 2-och trebladiga, i brons,monterade på träplattor, diameter 31-38 cm

slitage

303899

2015-04-05