Josef Frank akvarell

Josef Frank akvarell
Josef Frank akvarell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 500 SEK

JOSEF FRANK (1885-1967), Frukt och blomsterstilleben, akvarell på papper, 49 x 61,5 cm
Proveniens: konstnärens arvingar

303900

2015-04-15