Olle Hjortzberg blandteknik

Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), jordbrukslandskap med figurer, signerad och daterad Olle Hjortzberg 51, blandteknik på papper, 20 x 24 cm

303908

2015-04-05