Blåslampor och spritkök

Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök
Blåslampor och spritkök

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLÅSLAMPOR, 12 st., 1900-tal, mässing, bl.a. Primus, Radius och Optimus, höjd ca 13-23 cm

Bucklor, slitage

303910

2015-04-05