Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDER TOLSTOY (1895-1969): Manporträtt, signerad och daterad A Tolstoy -47, olja på duk, 65x54 cm (oramad)
303917
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här