Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, för 5 ljus, 1800-talets slut, förgylld brons, med dekor av blommor delvis vitt glas, höjd 53 cm
En lös lagad blomma medföljer, en ljuspipa lös
303922
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här