Ljusstake 1800-talets slut

Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut
Ljusstake 1800-talets slut

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, för 5 ljus, 1800-talets slut, förgylld brons, med dekor av blommor delvis vitt glas, höjd 53 cm

En lös lagad blomma medföljer, en ljuspipa lös

303922

2015-04-05