Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): Utsikt mot Skeppsholmen med Af Chapman, signerad Stig Claesson, 85/100, färglitografi, ca 46x60 cm

303928

2015-04-05