Zenith herrarmbandsur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ZENITH, 18 k guld, herrarmbandsur, modell "Pilot", 1950/60-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 35 mm, orginalask medföljer
Slitage och ytskador, glas med repor
303929
2015-04-05