Zenith herrarmbandsur

Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur
Zenith herrarmbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZENITH, 18 k guld, herrarmbandsur, modell "Pilot", 1950/60-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 35 mm, orginalask medföljer

Slitage och ytskador, glas med repor

303929

2015-04-05