Stig Claesson färglitografi
2015-04-05
303931
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): Utsikt mot Stadshuset i Stockholm, signerad Stig Claesson, 96/100, färglitografi, ca 46x60 cm