Trädgårdsfåtölj Byarums bruk

Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk
Trädgårdsfåtölj Byarums bruk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSFÅTÖLJ, Byarums bruk, sits i teak, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

303938

2015-04-05