Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

BORD, barock, låda i sarge, träskuren dekor, ek, höjd 61, 78x51 cm

Orangrepp, slitage

303939

2015-04-05