Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BLÅSLAMPOR, 3 st., 1900-tal, Primus, Sievert samt Optimus, höjd ca 23-36 cm
Zustandsbeschreibung
Bucklor
303956
2015-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner