Blåslampor bl.a. Primus

Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus
Blåslampor bl.a. Primus

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BLÅSLAMPOR, 3 st., 1900-tal, Primus, Sievert samt Optimus, höjd ca 23-36 cm

Zustandsbeschreibung

Bucklor

303956

2015-04-05