Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, bronserad och bemålad, 103x47 cm

Senare bemålad, renoverad, senare glas, slitage

303957

2015-04-05