Thailändsk Buddha 1800-tal

Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal
Thailändsk Buddha 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, bronserad metall, Thailand, 1800-tal, föreställande Buddha sittande i lotusställning, huvudknopp i grön sten, höjd ca 17 cm

Slitage

303993

2015-04-06