Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNK, Byarums bruk, svartbetsat furu samt gjutjärn, höjd ca 43, 140x33 cm, skyltmärkt samt med gjutarmärkning
PROVENIENS: Specialbeställda för Vasamuseet, Stockholm
Slitage
304007
2015-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här