Bänk design Byarum

Bänk design Byarum
Bänk design Byarum
Bänk design Byarum
Bänk design Byarum
Bänk design Byarum
Bänk design Byarum

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄNK, Byarums bruk, svartbetsat furu samt gjutjärn, höjd ca 43, 140x33 cm, skyltmärkt samt med gjutarmärkning

PROVENIENS: Specialbeställda för Vasamuseet, Stockholm

Slitage

304016

2015-04-08