Stolar Lindome
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-talets första hälft, Lindome, delvis etikettmärkta sadelmakare JF Hellstenius, svartmålade, dekor av pressade metallbeslag, delvis bronserade, sitthöjd ca 44 cm
Renoverade, smärre slitage
304022
2015-04-06