Brickbord rokokostil

Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil
Brickbord rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, 1800-talets slut, rokokostil, bemålat, bronserad dekor av rocailler, invändigt med bemålat schackbräde, bemålad plåtbricka, höjd ca 64, 79x61 cm

Slitage, delvis senare bemålning

304030

2015-04-06