Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 100 SEK

2 500 SEK

SKÅL med lock, porslin, Kina, 1800-tal, polykrom dekor med figurer, höjd 15 cm

fotring med nagg

304032

2015-04-06