Kinesisk tallrik

Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIK, porslin, Kina,1800-tal, polykrom dekor med fohundar, diameter 13,5 cm

nagg

304037

2015-04-06