Tjolöholm Slott 1840 oljemålning
2015-04-06
304046
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANNA SCHULTZ (1800-tal), tillskriven: Tjolöholm Slott 1840, med etikett a tergo, olja på duk, ca 41 x 59 cm
Krackeleringar, smärre fläckar