Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, omkring 1850, graverad stomme, kaliber ca 11 mm

slitage, korrosion, lagning, trummatning defekt

304051

2015-04-06