Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, omkring 1850, graverad stomme, kaliber ca 11 mm
slitage, korrosion, lagning, trummatning defekt
304051
2015-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här