Harald Kihle

Harald Kihle
Harald Kihle

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD KIHLE (1905-1997): Skogslandskap, signerad Harald Kihle, 152/260, färglitografi, 46x55 cm

304075

2015-04-06