Dekorativa skulpturer

Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer
Dekorativa skulpturer

Klubbat för:

9 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

DEKORATIVA SKULPTURER, 1 par, 1800-tal, i form av liggande lejon, trä, spår av förgyllning, längd 38, höjd 19 cm

Zustandsbeschreibung

torrsprickor, smärre dekorskador

304084

2015-04-07