Klubbat för:
9 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
DEKORATIVA SKULPTURER, 1 par, 1800-tal, i form av liggande lejon, trä, spår av förgyllning, längd 38, höjd 19 cm
Zustandsbeschreibung
torrsprickor, smärre dekorskador
304084
2015-04-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner