Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAMES STARK (1794-1859), tillskriven, människor vid hydda, signerad J Stark, olja på duk, ca 40x35 cm
304092
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här