James Stark olja

James Stark olja
James Stark olja
James Stark olja
James Stark olja
James Stark olja
James Stark olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES STARK (1794-1859), tillskriven, människor vid hydda, signerad J Stark, olja på duk, ca 40x35 cm

304092

2015-05-01