Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SUPKOPPAR, 6 st, silver, GAB 1950, 2+1 st, sterlingsilver, Borgila, 1940-tal, höjd 5 resp 4,5 cm, vikt ca 288 g
Dlevis med gravyr, slitage
304119
2015-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här