Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, renässansstil, svenska importstämplar, höjd 19,5 cm, fylld fot

Mindre bucklor

304121

2015-04-06