Karl Bergman oljemålning

Karl Bergman oljemålning
Karl Bergman oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL BERGMAN (1891-1965): Hamnbild med båtar, signerad K. Bergman, olja på duk, ca 33x44 cm

Duken ej spänd i ramen

304128

2015-04-06